russian french english

DışTicaretKulübü

Dış Ticaretlemi İlgilisiniz.....

 

 

 

...........Öyleyse Doğru Yerdesiniz !!!

Ana Bağlantılar

Türk Gümrük Tarife Cetveli

01 Temmuz 2009

Türk Gümrük Tarife Cetveli, Alfabetik Eşya Fihristi, İzahnameler, Fasıl Notları, Vergi Oranları ve Daha Fazlası >

Nakliye Dünyası

01 Temmuz 2009

Uluslararası Nakliye hakkında aradığınız herşey ve herkes burada...
Dünyanın Nakliyesi, Nakliyenin Dünyası >

Mevzuat Rehberi

01 Temmuz 2009

Dış Ticaret Mevzuatı ve Diğer Konulardaki Mevzuat hükümlerini görmek için rehberiniz...
Tüm Dış Ticaret Mevzuatı >

Acil Destek

01 Temmuz 2009

Dış Ticaret in herhangi bir alanında gümrük, nakliye, sigorta, banka işlemleri v.s. acil yardıma ihtiyacınız varsa Konusunda Uzman Arkadaşlar gönüllü olarak online destek veriyorlar .....
Acil Destek İstiyorum >

Son Haberler

........ Dış Ticaret Kulübü Acil Destek Hattı ........

11 Eylül 2009

Dış Ticaret Konusunda Yardıma İhtiyacınız Varsa ?


Dış Ticaret Kulübü Hep Yanınızda,

Değerli Ziyaretçimiz,

Dış Ticaret in herhangi bir alanında gümrük, nakliye, sigorta, banka işlemleri v.s. yardıma ihtiyacınız olduğunda Konusunda Uzman Arkadaşlar gönüllü olarak D-T-K Forum sayfası üzerinden online destek veriyorlar .....

Yardıma ihtiyaç duyduğunuz konuyu Forum içerisinde başta sorunuza en yakın olduğunu düşündüğünüz kategori içerisinde ve diğer kategorilerde daha önce aynı konuda yahut en yakın konularda sorulmuş sorular içerisinde arayabilir böylelilke en kısa şekilde sorunuzun cevabına ulaşabilirsiniz.

Eğer sizin sormak istediğiniz konuda daha önce sorulmuş bir soru yok ise siz yardıma ihtiyaç duyduğunuz konuda sorunuzu derli toplu bir şekilde yeni bir konu başlığı altında sorabilir ve tüm forum üyelerinden destek alabilirsiniz.

Eğer sorunuza forum içerisinde makul bir sürede cevap verilmez ise konusunda uzman arkadaşlarımızdan direk yardım almak için destek@d-t-k.org adresine e-posta ile sorunuzu iletebilir ve yardım talep edebilirsiniz. Destek masasındaki sorumlu arkadaşlarımız sorunuzu nöbetçi uzman arkadaşımıza ileteceklerdir.

Maksimum seviyede yardım almak isteyen ziyaretçilerimizden ricamız sorularını derli toplu şekilde mantık silsilesi içerisnde kısa ve öz olarak sormalarıdır. Genel olarak yardım talebi niteliğine haiz olmayan, açıklaması uzun ve anlaşılması için belli bir altyapı gereken sorulara cevap verilip verilmemesi destek uzmanlarının insiyatifindedir.

Yardım isteyen Ziyaretçilerimizin unutmaması gereken husus ise sizlere yardımcı olmak üzere kulübümüzce görevlendirilen arkadaşlarımız ın tamamı bu işi herhangi ücret almadan, tamamen dış ticaret sektörüne bir katkı sağlamak üzere kısıtlı zamanlarından fedakarlık ederek gönüllü olarak kendi şahsi bilgilerini, birikimlerini ve emeklerini sunarak yaptıklarıdır.

Dış Ticaret Kulübü ve destek uzmanlarının sorularınıza verecekleri cevaplar tavsiye niteliği taşımaz, herhangi bir şekilde hukuki bir bağlayıcılığı yoktur, bu cevaplara istinaden yapılan işlemlerden doğacak tüm mali ve hukuki mesuliyet tarafınıza aittir. Cevaplar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

 

.
Kulübümüz aşağıda yeralan konularda bilgi paylaşım platformudur:

 

Kulübümüz herhangi bir şirket, kişi ve kuruma tabii değildir, ancak kulübün temel mentalitesi dahilinde destek olmak isteyen tüm kişi, kurum ve kuruluşların katılımına açıktır. Kulübümüz tamamen gönüllülük esası üzerine faaliyet göstermektedir.

^ Başa Dön | Copyright © Dış Ticaret Kulübü |